Optima Güvenlik Sistemleri   Optima Çelik Yapılar   Optima Öğütücüler   Optima Hidrolik Tahrikli Genişleyebilir Konteyner  
 
OPTIMA Mühendislik yüksek kaliteli, ağır çalışma şartları için tasarlanmış, PLC kontrollü elektromekanik, pnömatik ve hidrolik yol blokları, mantar bariyerler (yol babaları), bariyerler, sürgülü kapılar, sürgülü kapı tahrikleri, kapanlar ve her türlü motorlu ve manuel, tripod ve tam boy turnikeler tasarlamakta ve üretmektedir. OPTIMA Mühendislik inşaat sektörü için çelik yapılar tasarlamakta ve üretmektedir. OPTIMA Mühendislik lastik, ahşap, cam, plastik, kağıt, metal, elektrik, elektronik, beyaz eşya, tehlikeli atıklar (tıbbi vb), sıradan atık, halı, belge/doküman, manyetik medya ve aklınıza gelebilecek tüm katı atıklar için; tek şaft, 2 şaft ve 4 şaftlı öğütücüler tasarlamakta ve üretmektedir. OPTIMA Mühendislik mobil hastaneler, mobil laboratuvarlar, mobil mutfak, çeşitli ordu gereksinimleri, vs. için ağır çalışma koşularına göre tasarlanmış hidrolik genişleyebilen konteynerler tasarlamakta ve üretmektedir. Tüm standart ölçüler için modeller mevcuttur.

 
TUV CE Certificates
OPTIMA Mühendislik, PLC kontrollü yüksek güvenlik hidrolik, pinömatik, elektromekanik, mekanik yol blokları, yol babaları (mantar bariyerler), tam boy ve bel tipi turnikeler, yüksek güvenlik hidrolik açılan yol bariyerleri, elektromekanik ve manuel kollu bariyerler, yüksek güvenlik sürgülü kapılar ve sürgülü kapı motorları, yol üstü ve gömme tip kapanlar tasarlamakta ve üretmektedir. OPTIMA Mühendislik, ayrıca öğütücüler, tıbbi atık strerilizasyon sistemleri, hidrolik genişleyen konteynerler tasarlamakta ve üretmektedir. OPTİMA Mühendislik aynı zamanda mekanik ve elektrik taahhüt işleri yapmaktadır.